Slow Huts

Slow Huts to wyjątkowe miejsce, w którym możesz zanurzyć się w kąpieli leśnej, czerpiąc radość z chill out roomu jak również relaksując się wśród malowniczej przyrody. Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy pragną doświadczyć slow life, odkrywając harmonię z naturą w każdym detalu.

Bez względu na warunki atmosferyczne, w Slow Huts możesz regularnie korzystać z rytuałów kąpieli leśnych. Każdy domek wyposażony jest w chill out room z wygodną kanapą, dużym oknem z widokiem na las. Kinkiety zapewniają idealne warunki do czytania w każdej porze dnia jak również po zmroku.

Wnętrze każdego Slow Huts składa się z dwóch niezależnych sypialni. Pierwsza z jednym łóżkiem małżeńskim i druga z dwoma pojedynczymi łóżkami, z opcją komfortowego połączenia. Wygodne materace i atmosfera lasu zza okna zapewniają relaksujący sen i odprężenie.

Goście mają możliwość skorzystania z „kąpieli leśnej” oraz korzystania z programu pełnego outdoorowych doświadczeń dla dzieci. Dla tych, którym praca nie pozwala na pełny relaks, oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi, umożliwiając swobodne wykonywanie obowiązków zawodowych.

Położenie Slow Huts jest idealne – blisko centrum urokliwego Międzygórza, a jednocześnie otoczone dziką przyrodą, oferując niesamowite widoki. Dodatkowo, nasze domki znajdują się w pobliżu stacji narciarskich takich jak Czarna Góra, Dolni Morava, Biała Woda i Zieleniec. To sprawia, że są doskonałą bazą wypadową dla miłośników sportów zimowych. Skontaktuj się z nami, jeśli marzysz o nauce jazdy na nartach lub doskonaleniu swoich umiejętności. SlowHuts to miejsce, gdzie zrównoważony styl życia łączy się z pięknem otaczającej natury.Slow Huts Międzygórze – kontakt

Zapraszamy do odkrycia magii SlowHuts, gdzie czas płynie wolniej, a przyroda otacza nas spokojem i urodą. Jeśli marzysz o wyjątkowym doświadczeniu noclegu, gdzie kąpiel leśna, relaks w chill out roomie i bliskość dzikiej natury tworzą niezapomnianą atmosferę, to jesteśmy miejscem dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już teraz, aby zarezerwować swój pobyt w naszych przytulnych domkach. Doświadcz spokoju, komfortu i harmonii z otaczającym światem w Slow Huts to oaza spokoju w sercu natury.

tel: 507 033 375
www.facebook.com/slowhuts